czwartek, 16 sierpnia 2012

Jak dodać odtwarzacz MP3 na bloga ♥

Sposób pierwszy :
1.
Wchodzimy na stronę http://scmplayer.net/
2. Wybieramy sobie odtwarzacz jaki chcemy mieć na blogu

(KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ)
3. Otwieramy w nowej karcie youtube.com i wpisujemy tytuł piosenki jaką chcemy dodać do odtwarzacza, następnie klikamy w piosenkę i kopiujemy (klikamy prawym przyciskiem myszki i klikamy 'Kopiuj') link do piosenki, tak jak na obrazku poniżej :
(KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ)
4. Ze skopiowanym linkiem wracamy do strony scmplayer.net i klikamy 'Edit Playlist' i wklejamy link (klikamy prawym przyciskiem myszki a potem klikamy 'Wklej') w to drugie, obok x pod napisem 'SONG URL' a w to pierwsze 'SONG TITLE' wpisujemy tytuł utworu i powtarzamy tak z każdą piosenką. A w to 'Add More Songs' klikamy jak chcemy dodać więcej piosenek
5. Klikamy w Configure Settings, następnie zmieniamy sobie ustawienia, tam gdzie pisze Autostart to oznacza czy chcesz, aby twój odtwarzacz odtwarzał się automatycznie po wejściu na bloga, No tzn Nie a Yes tzn Tak.
Tam gdzie pisze Shuffle Playback to oznacza czy chcesz, aby piosenki odtwarzały się w kolejności losowej, No tzn Nie a Yes tzn Tak.
Tam gdzie pisze Default Volume wybierasz głośność piosenek.
Tam gdzie pisze Placement of the Player wybierasz gdzie ma się znajdować twój odtwarzacz, czy na dole bloga, czy na górze, Bottom czyli na dole a Top na górze.
A tam gdzie pisze Show Playlist by Default to nic nie musicie zmieniać.
Potem kliknij Done.(KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ)
6. Gdy wyświetli nam się kod HTML kopiujemy ten kod (klikamy prawym przyciskiem myszki a potem klikamy 'Kopiuj';)
(KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ)
7. Wchodzimy na bloga, wchodzimy w projekt bloga, klikamy dodaj gadżet, szukamy HTML/JavaScript jak znajdziemy to klikamy w to i wklejamy skopiowany kod a następnie klikamy Zapisz i już :P
(KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ)

Sposób drugi jest to odtwarzacz zrobiony na mixpod.com, instrukcje co do tego opublikuje później, teraz chce przejść do kolejnej instrukcji, aby skończyć je jeszcze dziś :) Ważne, że jest pierwszy sposób! :P Na drugi nie będziecie musieli długo czekać.
 

10 komentarze:

wszystko zrobiłam jak opisałyście ale muzyka mi się nie odtwarza (tutaj na waszym blogu też nie) jest pasek odtwarzacza ale nie działa.. co mam zrobić?? moja strona: http://la-vie-lex.blogspot.com/

Dzięki za pomoc :) u mnie wszystko chodzi idealnie

Dzięki wielkie! Bardzo pomocna instrukcja! :D

wasz blog jest świetny ! :D tak mi pomogłyście <3

nwm co jest nie tak, bo nie odtwarza ;//

a nie juz wszystko jest ok:) wystarczy zaktualizować wtyczke ;) dzieki

Witaj!
Zrobiłam wszystko jak opisałes, a gdy wyswietlam bloga to pojawia mi sie zupełnie inna strona, mój blog znika !!! ??????

ta stronka mi siępojawia zamiast bloga http://www.soratemplates.com/
Poproszę o mała pomoc :)

Pozdrawiam

Robiłam według instrukcji jednak muzyka, jak i sam pasek nie ujawniają się na blogu >.<

Prześlij komentarz